نتایج جستجو برای عبارت :

آیا عمل بینی گوشتی دشوار است؟

در این شرایط دشوار کشور!
در این شرایط دشوار کشور، من داوطلب شدم، تا به مردمان مسئولیت‌پذیر و توانمند سرزمینم یاری دهم به بهترین‌های خود دست یابند و متقابلاً با تلاش و تعهد آنان ایران را بیش از پیش آبادتر و سربلندتر سازیم.
تقویم شیعه
هشتم شوال
مرگ عبد الملک بن مروان
در سال ۸۶ هجری قمری عبد الملک بن مروان سفاک بخیل، در دمشق به هلاکت رسید، و بعضی ۱۵ شوال را ذکر کرده‌اند. این در حالی بود که ۲۱ سال و ۶ ماه خلافت را غصب کرده بود. او پیش از سلطنت پیوسته ملازمت مسجد را داشت و تلاوت قرآن می‌نمود و او را حمامة المسجد (کبوتر مسجد) میگفتند! وقتی خبر سلطنت به او رسید قرآن را بر هم نهاد و گفت: اسلام علیک هذا فراق بینی و بینک: «خداحافظ، این آغاز جدایی بین من و توست»!!
بیماری او که
ماهی زخمی پاشوره ی حوض 
کیو خواب دادی که دریایی شدی ... !

× این دو سه هفته ای میخوام به خودم کمتر سخت بگیرم تا بگذره. بعد بفهمم تکلیف پاییزم چی میشه. بعد تصمیمات لازم و کارهای لازم رو انجام بدم

× پذیرفتن مسئولیت زیستن خود به تنهایی؟ دشوار است و ممکن است و لذت بخش می شود 

× نوشتن زمان رو کند تر می کنه اما مایلم به نوشتن 
کند شدن یا نشدن هم خیلی مهم نیست 
در هر صورت می گذره
در حالی که کاشی های سرامیکی رایج ترین کف یک خانه است ، در صورتی که نمی دانید چگونه کارهای صحیح انجام دهید ، حذف و جایگزینی آنها دشوار است.
یکی از دلایلی که حذف کاشی های سرامیکی کار بسیار دشواری است ، به این دلیل است که آنها مدت زمان طولانی را نگه می دارند و اگر به درستی نگهداری شوند ، سالها بدون نیاز به تعویض کاشی های سرامیکی می تواند طی شود. به عبارت ساده ، شما کلیه کاشی های سرامیکی را حذف یا جایگزین نمی کنید و به همین دلیل است که می توان حذف و
در وجود تک تک ما انسانها نیروها ، استعدادها و توانایی های شگفت انگیزی وجود دارد که اکثر ان ها پنهانی بوده و بسیاری از ما از وجود ان بی خبریم . این مهارت ها و قابلیت های خارق العاده زمانی خود را اشکار می کنند که ما تحت فشار قرار بگیریم . به عبارتی تنها در تنش و فشارهای سخت و دشوار است که زغال وجود ما الماس بیرون می دهد و از دل مشکلات و دشواری ها ریا، خلاقیت و ابتکار و نواوری رخ می نماید .بسیاری از پزشکانی که در میدان های جنگ حضور داشتند و در دشوار ت
#ماه_تمام_من شامل ۴۹ شعر از #مریم_حیدر_زاده است.___برشی از #شعر "جواب نامَت" :اولش فکر نمی کردم که دلم رو برده باشهیا دلم گول چشای روشنش رو خورده باشهاما نه گذشت و دیدم دل من دیوونه تر شدبه تو گفتم و دل من از قصه ی تو با خبر شدمی دونم فرقی نداره واست عاشق بودن منمی دونی واست یکی شد بودن و نبودن منمی دونم دوسم نداری مث روزای گذشتهمن خودم خوندم تو چشمات یه کسی این‌و نوشتهاما روح من یه دریاست پُره از موج و تلاطمساحلش تویی و موجاش خنجرای حرف مردمآخ که چ
شرایط اقتصادی با توجه به اوضاع کنونی کمی سخت، و تامین نیاز های ضروری خانواده ها بسیار دشوار تر شده است. در این میان پیدا کردن شغل مناسب برای خانم ها با چالش های بیشتری روبروست. کارورزی های بدون اجرت، ساعات کاری زیاد و حقوق اندک در کنار سیل تحصیل کرده های قدیمی و جوانان جویای کار از جمله موانعی است که پیدا کردن شغل جدید، به ویژه برای خانم ها را دشوار کرده است. البته هر کاری چاره ای دارد و در این مورد، کار در منزل راهگشای معضل بیکاری است.
ادامه م
بر خلاف آنکه می‌دانیم چه زمانی تست را آغاز کنیم، تعیین زمان پایانتست بسیار دشوار است.
تست فرآیندی بی پایان می‌باشد و تعیین زمانی برای توقف آن بسیار دشوار است و نمی‌توان با اطمینان گفت که نرم افزار تولیدی ۱۰۰% تست شده است.
مواردی که نبایستی برای تست درنظر گرفته شود:
برای ادامه مطلب به سایت ما مراجعه کنید www.testerking.ir

#تست_اپ#آموزش_تست_اپلیکیشن#تست_اپلیکیشن#تست_نرم_افزار#تست_اپ_اندروید#تست_اپ_آی_او_اس#تست_وب_سایت
بار پنجاه و هفتمی ست که این جمله را می خوانم: "تو در دایره ی نگاه منی همیشه، در دایره ای به مساحت  یک نفر" مخاطبِ ناگهان ِ این جمله من بودم و  حالا بعد از هر خوانش احساس می کنم زمین بایری هستم که بر آن برف به حد نعمت باریده است و ریشه های درختانش دیگر از تَموز نمی هراسند .ببین ! دارم به کارگر افتادن ِ برخی جمله ها در تنگنای دقایق دشوار زندگی ام فکر می کنم ‌و به اینکه آیا تا به حال چه جمله هایی از من در تنگنای دقایق ِ  دشوار کسی یا کسانی کارگر افتاد

استرس در یادگیری زبان آلمانی
استرس در یادگیری زبان آلمانی نام مقاله ای است که پیش رو خواهید داشت. از آنجایی که یادگیری بک زبان خارجی در وهله اول دشوار به نظر می رسد مخصوصا در سنین بالاتر از کودکی و نوجوانی و به خصوص یادگیری زبان آلمانی که از دید اکثر افراد جز زبان های دشوار است ممکن است فرد در پروسه یادگیری زبان آلمانی دچار استرس شود.

ادامه مطلب
وقتی شادم بیشتر جای خالی ت حس میشه؛ کنار همه ی لبخند ها و صدای خنده ها هستی. شاید برای همین تا میخندم یه چیزهایی از صورتم چکه میکنه... مامان صبح ها بیدار شدن خیلی سخته. دلتنگی مثل دستم، مثل چشمم یه تیکه از من شده. یه تیکه از من که درد میکنه.
اینه که خودم دست به کار بکشم 
و بشم اونی که میخوام 
بسازم اون چیزی رو که میخوام
این مسیر اصلا هموار نیست ممکنه گاهی اتفاقات خوب منو هل بده به سمت جلو یا حتی نقش ایستگاه پرش رو بازی کنه 
و گاها ممکنه موانعی مسیر رو دشوار کنه و یا حتی متوقفم کنه 
ولی خب راه دیگه رو امتحان میکنیم 
همین چندروز پیش یک میز و سه صندلی گذاشتم توی اتاقم. روی یکی از صندلی‌ها خودم نشستم، روی یکی دلم را نشاندم، و روی دیگری عقلم را. نشستیم و ساعت‌ها حرف زدیم؛ از زندگی، از عشق، از منطق، از اهدافمان، آرمان‌هایمان و از هر در دیگری که فکرش را بکنید. میان صحبت‌هایمان، گاهی دل خشمگین می‌شد، گاهی عقل دندان‌قروچه می‌گرفت، گاهی دل بغض می‌کرد، گاهی عقل آه از نهادش برمی‌خاست. سعی می‌کردم آرام باشم و آن‌ها را هم به آرامش دعوت کنم. به‌هرحال تصمیم‌گی
بنام خدا
زکات علم :
اولین روزی که این وبلاگ را  ساختم  شوق و ذوق خاصی داشتم . چون دوست داشتم  علم  و تجربه ی خودم را  در اختیار  مردم  قرار  دهم  و عملا زکات علم ام  را پرداخت کنم. 
+
فرقی نمی کند فقیر باشیم یا ثروتمند  . شرعا  طبق دستور خدا  موظف هستیم زکات علم مان  را  بپردازیم.  
+
الان  کمی خسته ام . ولی  بازهم دوست دارم  دانش  و تجربه ی  خودم را با  کاربران  به اشتراک  بگذارم .   عملا  دوست  دارم زکات  علم ام را  تا پایان عمر  بپردازم . 
+
گاهی
بنام خدا
زکات علم :
اولین روزی که این وبلاگ را  ساختم  شوق و ذوق خاصی داشتم . چون دوست داشتم  علم  و تجربه ی خودم را  در اختیار  مردم  قرار  دهم  و عملا زکات علم ام  را پرداخت کنم. 
+
فرقی نمی کند فقیر باشیم یا ثروتمند  . شرعا  طبق دستور خدا  موظف هستیم زکات علم مان  را  بپردازیم.  
+
الان  کمی خسته ام . ولی  بازهم دوست دارم  دانش  و تجربه ی  خودم را با  کاربران  به اشتراک  بگذارم .   عملا  دوست  دارم زکات  علم ام را  تا پایان عمر  بپردازم . 
+
گاهی
204-  و من کلام له (علیه السلام)> کان کثیرا ما ینادی به أصحابه <تَجَهَّزُوا رَحِمَکُمُ اللَّهُ فَقَدْ نُودِیَ فِیکُمْ بِالرَّحِیلِ وَ أَقِلُّوا الْعُرْجَةَ عَلَی الدُّنْیَا وَ انْقَلِبُوا بِصَالِحِ مَا بِحَضْرَتِکُمْ مِنَ الزَّادِ فَإِنَّ أَمَامَکُمْ عَقَبَةً کَئُوداً وَ مَنَازِلَ مَخُوفَةً مَهُولَةً لَا بُدَّ مِنَ الْوُرُودِ عَلَیْهَا وَ الْوُقُوفِ عِنْدَهَا. وَ اعْلَمُوا أَنَّ مَلَاحِظَ الْمَنِیَّةِ نَحْوَکُمْ دَانِیَةٌ و
زن بودن در جهان مردسالار کار دشواری است ولی زن بودن در جامعه ی ایرانی به نظر دشوار تر می آید. جامعه ای که پُر است از ما مردان بلاتکلیف...زندگی در کنار ما مردانی که همه چیز را با هم میخواهیم خود نوعی خشونت است.پدران ما از مادرانمان تنها خانم خانه بودن را می خواستند. آنها
ادامه مطلب
بهترین تمرینات بدن‌سازی و توصیه غذایی برای نوع بدن شماعبارات اکتومورف، اندومورف و مزومورف همانند نام‌های افراد فضایی در سریال‌های علمی تخیلی به نظر می‌رسند اما همان‌طور که می‌دانید آن‌ها نوع بدن‌های ما هستند که با شناخت آن‌ها می‌توانیم برنامه بدنسازی مناسبی برای خود طراحی کنیم.اگرچه برنامه‌های بدن‌سازی متعددی وجود دارند که می‌توان از آن‌ها بهره‌مند شد، اما شناخت نوع بدن و طراحی برنامه بدنسازی بر اساس نیازهای بدن می‌تواند من
زن بودن در جهان مردسالار کار دشواری است ولی زن بودن در جامعه ی ایرانی به نظر دشوار تر می آید. جامعه ای که پُر است از ما مردان بلاتکلیف...زندگی در کنار ما مردانی که همه چیز را با هم میخواهیم خود نوعی خشونت است.پدران ما از مادرانمان تنها خانم خانه بودن را می خواستند. آنها دوست داشتند
ادامه مطلب
۱۱. کانون پروا بودن
شاید متوجه این قضیه نباشیم که سخت کوشی ما مایه می‌شود پروا گیتی به ما جلب شود، چرا که ۱۰۰٪ سعی و توان‌مان را برای سخت‌کوش بودن به پیشه می‌گیریم. در آخر این‌که، وقتی گیتی به تماشای ما نشسته است هیچ حسی جز رضایت و خوشحالی نخواهیم داشت.
۱۲. فرصت‌های جدید
افراد بیشتر فرصت‌های‌شان را از دست می‌دهند. افرادی که مشکل کوش هستند بیشتر با معجزاتی روبرو می‌شوند که فرصت نکویی به حساب می‌آیند. این فرصت ممکن است از سوی احد از آشنای
پی اچ پی یک زبان برنامه نویسی برای بسیاری از برنامه ها و وب سایت ها است. در این مقاله، ما خواهیم دید که آیا پی اچ پی دشوار است و چگونه می توانید در آن مهارت داشته باشید.
پی اچ پی چیست و برای استفاده دشوار است؟
پی اچ پی یک زبان برنامه نویسی محبوب منبع باز برای توسعه وب است. بسیاری از وبسایتها از PHP، از جمله فیس بوک، به دلیل ماهیت آسان آن استفاده میکنند، از جمله کدگذاری جاسازی شده برای HTML. به طور کلی، پی اچ پی به عنوان یک زبان برنامه نویسی آسان برای
به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از نیمروز : اگر ترک سیگار به نظرتان دشوار است، به این نکته دقت کنید: وقتی عادت سیگار کشیدن را فراموش کنید، حس چشایی و بویایی‌تان بازخواهد گشت و این اتفاق باعث می‌شود از غذاها بیشتر لذت ببرید.
ادامه مطلب
نسبتاً oxymoron.بازاریابی آنلاین برای مبتدیان نسبتاً. این نکته را در نظر داشته باشید که در حالی که در تئوری ، ایده های پشت بازاریابی اینترنتی ممکن است واقعاً ساده و آسان باشد ، انجام تاکتیک های سخت می تواند بسیار دشوار باشد. این قطعاً برای کسانی که در دنیای بازاریابی دیجیتال فوق العاده ماهر هستند ، می تواند دشوار باشد. با توجه به این ، این مقاله تلاش خواهد کرد تا ایده بازاریابی وب سایت را برای مبتدیان روشن کند و برخی از راهکارهای اساسی را بیان ک

تحلیلی بر اغتشاشات بنزینی گاهی اتفاقات، بسیط و یک بُعدی اند. در چنین مواقعی نه فهم چیستی و چرایی واقعه دشوار است و نه فهم اینکه چه باید کرد.   اما فتنه هایی که در بستر حکومت و جامعه دینی طراحی و اجرا میشود، از جنس وقایع چند وجهی و تودرتو هستند که نه فهم آن برای ذهنهای بسیط مقدور است نه درک کیفیت مواجهه با آن.
ادامه مطلب
یکی از معانی "خان"، "مرحله و منزل" است ومراد از"هفت خان" هفت مرحله دشواری است که دربرخی داستان های اساطیری، پهلوانانی مانند رستم و سهراب گذرانده اند و به مجازدر معنی "مراحل متعدد و دشوار برای رسیدن به چیزی یا انجام گرفتن کاری" به کارمی رود. بنابراین نوشتن آن به صورت "هفت خوان" جایزنیست. کتاب "فرهنگ املایی" فرهنگستان زبان و ادب فارسی هم اولویت را به هفت خان داده است.
منبع
https://t.me/qande_parsi/115
موضوعات زیادی برای نوشتن دارم. اما در حال حاضر سرما خورده‌ام و پس از صحبت کردن با دوستانم و شنیدن تجربه‌هایشان، از نو فهمیدم که چقدر تنها سفر کردن در ایران برای یک زن دشوار است و این درد را یک مرد هرگز درک نخواهد کرد. این اواخر در کنار هیچ مردی احساس امنیت نمی‌کنم و حتی دیدن یک پسربچه و رد شدن او از کنارم می‌تواند بر من فشار روانی وارد کند. حتی امیدوار هم نیستم که اوضاع بهتر شود. با حقیقت کنار آمده‌ام. دنیا هیچوقت جای امنی برای زن‌ها نبوده.
قیمت: 63500000
LHR 15 MarkII جدید ساخته شده برای رسیدگی به هر وضعیت دقیق، مرز جدید جزئیات است. طراحی ارگونومیک اجازه می دهد تا اصلاح رنگ دقیق با راحتی کامل، از جمله سطوح منحنی و دشوار برای رسیدن به مناطق اجازه می دهد. با وجود سطح پایین تر RPM، 30٪ کارآیی بیشتری دارد، به رغم مدار 15 متری کوچکتر که دستگاه مجهز است.
اگر برای آخرین بار آرزو دارید ساعت 9 تا 5 کار خود را ببندید و رئیس خود شوید ، احتمالاً انواع ایده های تجاری کوچک را در نظر گرفته اید. اما ، در حالی که شما اشتیاق زیادی دارید ، می توانید جهت گیری را دشوار کنید.
برای کمک به من ، ایده های کسب و کار کوچک را برای هر کسی که می خواهد شغل خود را اداره کند ، جمع کرده ام. از اینها به عنوان نقطه پرش استفاده کنید تا ایده های منحصر به فرد خود را برانگیزید.
ادامه مطلب
روزهای سرد افسرده‌کننده‌اند. چون مجبورت می‌کنند به درون خودت برگردی، یک گوشه کِز کنی و تنها باشی. 
از روزهای سرد متنفرم. از تمام روزهای سردی که اتفاقات دشوار زندگی‌م توشون افتاده متنفرم. از امروز.  
× لطفاً دعا کنید برای مادرم. 
یکی از پر چالش ترین بخش های آزمون های مختلف زبان انگلیسی بخصوص تافل و آیلتس، واژگان دشوار و فرار می باشد. دقیقا نقطه ای که طراحان آزمون های مختلف بر آن دست می گذارند. به این موضوع مهم دقت بفرمایید که هیچ لیست مشخصی از واژگان برای آزمون های تافل و ایلتس وجود ندارد.
نام کتاب : 17000 واژه ضروری آزمون های زبان انگلیسینویسنده : روح الله یوسفی رامندیتعداد صفحه : 1654حجم فایل : 10,000 کیلوبایتنام
توضیحات : یکی از پر چالش ترین بخش های آزمون های مختلف زبان انگل
بسم الله الرحمن الرحیم
در یادگیری حکمت، قیود زائدی مورد نیاز هست،
طریق سلوک و تهذیب، از این قیود بی نیاز است؛
گاه به این دلیل می پندارند که طریق سلوک آسانتر از طریق نظر و حکمت است.
ولی اگر راه عرفان و شهود به نظر آسان می آید،
طریق تصفیه و تهذیب نفس برای بسیاری از افراد سخت و دشوار است؛
همانگونه که طریق نظر و اندیشه و حکمت برای بسیاری، دشوار است.
البته
آنهایی که شایستگی ورود به طریق عرفان و شهود پیدا می کنند؛
با امداد الهی بیشتر آگاه و آشنا می ش
غلات کامل و گندم سبوس‌دار هر دو خوراکی‌های مغذی‌اند و مکمل‌های خوبی  برای برنامه غذایی برای سلامت قلب هستند.هرچند، انواع فراوانی غلات کامل  برای انتخاب وجود دارد، تعیین تفاوت بین غلات کامل و گندم سبوس‌دار دشوار  است.
ادامه مطلب
بازی تگزاس هولدم، در واقع پدر انواع گوناگون بازی پوکر و رایج ترین آنها می باشد که دارای طرفداران بیشماری است. اگر شما تا به حال در تلویزیون بازی پوکر را تماشا کرده باشید ، به احتمال بسیار زیادی آن بازی پوکر از نوع تگزاس هولدم بوده است. همچنین تگزاس هولدم یکی از آسانترین و راحت ترین نوع بازی پوکر برای شروع میباشد. با یاد گرفتن چند قانون کلی شامل دانستن جدول امتیاز بندی و اینکه کدام دست شما را برنده میکند شما آماده بازی هستید. اما همیشه به یاد د
راه دشوار است و باید همسفر پیدا کنم عارفی صاحب دل و صاحب نظر پیدا کنم جاده پر پیج و خم است و باید ازآن بگذرم راه را با خوردن خون جگر پیدا کنم هرکدام از همرهانم از مسیری رفته اند کاش از حال رفیقانم خبر پیدا کنم گرچه سرمست از شرابی سرخ و چندین ساله ام باید از این می رفیقی کهنه تر پیدا کنم چون که لطف شیخ و زاهد گاه هست و گاه نیست می روم تا اینکه یاری معتبر پیدا کنم بنده ی آنم که در محراب عشقش روز و شب دست و پا گم میکنم تا بال و پر پیدا کنم یارب از تردام
راه دشوار است و باید همسفر پیدا کنم عارفی صاحب دل و صاحب نظر پیدا کنم جاده پر پیج و خم است و باید ازآن بگذرم راه را باخوردن خون جگر پیدا کنم هرکدام از همرهانم از مسیری رفته اند کاش از حال رفیقانم خبر پیدا کنم گرچه سرمست از شرابی سرخ و چندین ساله ام باید از این می رفیقی کهنه تر پیدا کنم چون که لطف شیخ و زاهد گاه هست و گاه نیست می روم تا اینکه یاری معتبر پیدا کنم بنده ی آنم که در محراب عشقش روز و شب دست و پا گم میکنم تا بال و پر پیدا کنم یارب از تردام
به شلوار جدیدم که مردانه است سلام کنید! در قسمت جلو فضای کافی دارم و جیب‌هایش بزرگ است. می‌دانید چرا جیب لباس‌های زنانه کوچک است؟ که مجبور شوند پول خرج کنند و کیف بخرند! با کیف، آزادی عمل کمتری دارند و دفاع کردن از خودشان دشوار می‌شود.

پ.ن: چهارمین پست امروز. خوشحال می‌شوم که قبلی‌ها را هم ببینید. من توی اتوبوسم. می‌روم تبریز دیدن مهدیه‌ی عزیزم.
ادم گاهی میگه برم ... گاهی میگه نرم کلا تصمیم گیری در زمینه رفتن یا ماندن تنهایی بسیار دشوار است
به خصوص که به شمارش معکوس بیفته 
12_11_10_... 
در این زمینه باید دسته جمعی تصمیم گرفت اصن 
بودن یا نبودن ... ماندن یا نماندن 
حکیم بزرگوار شیخ الاسلام والمسلمین چنگیز السیبیل میفرماید :
برو که زماندنت سودی نیس ...  کسی نبرد سود ز منجلاب شدن 
برو که همچو رود جاری باشی .... همیشه پر از ماهی رنگی رنگی باشی 
:|

دوستان دیروز، امروز و فردا سلام
همیشه شروع یک کار سخت است. خیلی هم سخت است. اصلا فکرش را هم نمی کنی که انتقال آن همه افکار جور و واجور بر روی کاغذ -البته اینجا روی صفحه وبلاگ- تا این اندازه دشوار باشد. اما بالاخره شروع کردم. قصدم هم ادامه دادن است.
از خودم، اتفاقات مختلف اجتماعی، فرهنگی و علمی خواهم گفت؛ از گام های اساسی نگارش رساله دکترا هم خواهم گفت؛ ساده و مختصر؛ از صمیم قلبم و امیدوارم برای خودم و دیگران مفید فایده واقع شود. ان شاء الله
طراحی اتاق خواب بچه های بازیگوش برای برخی والدین کمی دشوار به نظر می رسد. در حقیقت، درک شخصیت های بچه ها اصلی ترین نکته در طراحی اتاق های خواب آنها است.
علاوه بر این، تطابق سبک اتاق با کل سبک خانه یکی دیگر از کارهای دشوار است که با توجه به سبک و علاقه و همچنین ارزان بودن مبلمان ممکن است متفاوت شود.
اما نگران نباشید در این مقاله ما برخی از بهترین ایده های اتاق خواب بچه ها را به شما نشان خواهیم داد که یک فضای خواب راحت را برای فرزندانتان طراحی کنی
این‌روزها بیشتر از همیشه به مردم فکر می‌کنم؛ به اینکه چقدر شرایط دشوار شده و زندگی دست گذاشته بیخ گلوی همه، اینکه چقدر دردمندیم، دردمند زندگی، عشق، تنهایی و... . حالا این وسط اگر به هر دلیلی مجبور به سکوت باشیم، همه‌چیز سخت‌تر می‌شود. پست امشب برای شماست، برای توست، برای تویی که دلت گوش می‌خواهد برای حرف‌زدن اما نداری. اینجا من هستم، ما هستیم. بگو، بنویس، دلت را سبک کن. اگر نمی‌خواهی اسمت باشد، کامنت ناشناس فعال است؛ نه اسمت می‌ماند، نه
خب،
بعد از سه روز نیتی که داشتم، حالا دارم مینویسم...
میدونم بود و نبودم خیلی فرق نمیکنه، ولی برای خودم معنی داره...
این روزها حال خوشی نداشتم... ولی خیلی سعی کردم خودمو سر پا نگه دارم... هنوزم سعی میکنم... خب، اد، بیا فکر نکنیم!
ادامه مطلب
سن مناسب برای عمل بینی برای هر اشخاص مختلف متفاوت است و هر بیماری باید از روند جراحی بینی اطلاعات کافی داشته باشد. در واقع جراحی بینی عملی ساده است و اشخاصی که از سلامت عمومی کامل برخوردارند برای این عمل مناسب اند. اما سوال بسیاری از (کاندیدای عمل زیبایی بینی) این است که چه سنینی مناسب این عمل هستند.
محدودیت سنی برای نوجوانانی است که رشد بینیشان متوقف می شود رشد بینی برای دختران معمولا در پایان ۱۶ سالگی و آغاز ۱۷ سالگی متوقف می شود و برای پسرا
سن مناسب برای عمل بینی برای هر اشخاص مختلف متفاوت است و هر بیماری باید از روند جراحی بینی اطلاعات کافی داشته باشد. در واقع جراحی بینی عملی ساده است و اشخاصی که از سلامت عمومی کامل برخوردارند برای این عمل مناسب اند. اما سوال بسیاری از (کاندیدای عمل زیبایی بینی) این است که چه سنینی مناسب این عمل هستند.
محدودیت سنی برای نوجوانانی است که رشد بینیشان متوقف می شود رشد بینی برای دختران معمولا در پایان ۱۶ سالگی و آغاز ۱۷ سالگی متوقف می شود و برای پسرا
یکی از دغدغه های کاربرانی که میخواهند به ویندوز 10 مهاجرت کنند سختی نصب ویندوز 10 است. نصب ویندوز 10 کمی دشوار از نصب نسخه های 7 و 8 ویندوز است . شما میتوانید با نصب برنامه "اموزش نصب ویندوز 10" به راحتی این نسخه از ویندوز را روی سیستم خود نصب کنید .

نام برنامه : اموزش نصب ویندوز 10
نسخه : 1.1
دسته بندی : اموزش
نصب فعال + 200
حجم برنامه : 2 مگابایت
سیستم عامل : اندروید
برای دانلود برنامه اینجا کلیک کنید

دلیل دندان درد چیست و چطور میتوان این درد سخت را فوری درمان کرد؟
وای ! دندان درد ، اگر حتی یکبار هم در طول عمرتان این درد سخت را تجربه کرده باشید می توانید درک کنید که چقدر غیرقابل تحمل و دشوار است پس برای چنین دردی دانستن راه های موثر درمان فوری مطمئنا مفید و لازم است ؛ آنچه در این بخش از سلامت دهان و دندان در نمناک به آن خواهیم پرداخت.

ادامه مطلب
تردیدی نیست که مثبت بودن و خوش بین بودن باعث می‌شود هنگام رسیدن به فرصت، توجه و استفاده از فرصت‌ها آسان تر شود.اما اگر مجبور باشید با افراد منفی مقابله کنید، مثبت ماندن دشوار است، مقوله ای که متأسفانه درصد زیادی از جمعیت محل کار را شامل می شود.
در اینجا کارهایی که می‌توانید انجام دهید تا از افراد منفی تاثیر نگیرید را شرح می دهیم:در صورت امکان از آن‌ها خودداری کنید. ادامه مطلب
قیمت:84000000
LHR 15 MarkII جدید ساخته شده برای رسیدگی به هر وضعیت دقیق، مرز جدید جزئیات است. طراحی ارگونومیک اجازه می دهد تا اصلاح رنگ دقیق با راحتی کامل، از جمله سطوح منحنی و دشوار برای رسیدن به مناطق اجازه می دهد. با وجود سطح پایین تر RPM، 30٪ کارآیی بیشتری دارد، به رغم مدار 15 متری کوچکتر که دستگاه مجهز است.
ای دل به تو گفتم که مرو از پی دلداردیوانه شوی نیست ترا مونس و غمخوارحرفم نه شنیدی و بلرزید وجودتبرحس نگاهی شده ای سخت گرفتارفریاد مکن دل، رهِ عشاق دراز استدر پیچ و خم عشق نشسته غم بسیاربا چشم بگو اشک نشوید اثر رنجشاید که کند خون مددی بر تو دگربارافسانه شود قصه ی عاشق به تحملاز شکوه به بزم دگران دست نگه دارجعفر شنود درد تو ای عاشق همراهشاید کند آسان گذر از این ره دشوار
ستفاده افراطی از هشتگ،‌ سه مشکل جدی دارد.
نخست اینکه حس کاربران را بد می‌کند و خواندن متن را دشوار می‌کند.
دوم اینکه نشان می‌دهد که شما به صورت تهاجمی در تلاش برای تبلیغ و توسعه صفحه خود هستید. این کار اگر چه ممکن است برای یک صفحه‌ی تبلیغاتی، قابل پذیرش باشد؛ اما برای برند یک فرد یا سازمان چندان مطلوب نیست.
سومین مشکل هم این است که ممکن است پست‌های شما توسط اینستاگرام به عنوان اسپم در نظر گرفته شوند.
وای ! دندان درد ، اگر حتی یکبار هم در طول عمرتان این درد سخت را تجربه کرده باشید می توانید درک کنید که چقدر غیرقابل تحمل و دشوار است پس برای چنین دردی دانستن راه های موثر درمان فوری مطمئنا مفید و لازم است ؛ آنچه در این بخش از سلامت دهان و دندان در نمناک به آن خواهیم پرداخت.

ادامه مطلب
وای ! دندان درد ، اگر حتی یکبار هم در طول عمرتان این درد سخت را تجربه کرده باشید می توانید درک کنید که چقدر غیرقابل تحمل و دشوار است پس برای چنین دردی دانستن راه های موثر درمان فوری مطمئنا مفید و لازم است ؛ آنچه در این بخش از سلامت دهان و دندان در نمناک به آن خواهیم پرداخت.

ادامه مطلب

ادامه مطلب

ادامه مطلب

ادامه مطلب
یک روز می آیی که من، دیگر دچارت نیستم
از صبر ویرانم ولی، چشم انتظارت نیستم
یک روز می آیی که من، نه عقل دارم نه جنون
نه شک به چیزی، نه یقین، مست و خمارت نیستم
شب زنده داری می کنی، تا صبح زاری می کنی
تو بی قراری می کنی، من بی قرارت نیستم
پاییز تو سر میرسد، قدری زمستانی و بعد
گل میدهی، نو میشوی، من در بهارت نیستم
زنگارها را شسته ام، دور از کدورت های دور
آیینه ای پیش توام، اما کنارت نیستم
دور دلم دیوار نیست، انکار من دشوار نیست
اصلا “منی”در کار نیس
مسأله این است: خونه‌ی داداش و زن‌داداش یا خوابگاه یا خانه‌ با گروهی از دوستان؟
و اما مسأله‌ی مهم‌تر چیست؟ جلب رضایت مادر و پدر.
| عکاسی - تهران - دانشگاه پارس |
پ.ن. من تلاش کردم(البته نه چندان کافی) که دولتی قبول بشم. اما شما شاهدید که با ظرفیت زیر سی تاییِ عکاسی در تهران، کار خیلی دشوار است.
[تبریک هم نگویید لطفا!]
بسم الله الرحمن الرحیم
یا فارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
بدون اعتنا به حدیث عنوان بصری
سیروسلوک الی الله بسیار دشوار وناقص است
حدیث عنوان بصری که مولایمان حضرت امام جعفرصادق علیه الاف السلام بیان فرمودند،کلید اکثریت شاه راه های سلوک الی الله است.
به عقیده حقیر
این حدیث ظرفیت دارد که به تمام خداباوران
زرتشتی و مسیحی و یهودی و بهایی آرامش دنیا و سعادت دنیا را هدیه کند....
اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه و النصر و الغلبه
دلیل دندان درد چیست و چطور میتوان این درد سخت را فوری درمان کرد؟وای ! دندان درد ، اگر حتی یکبار هم در طول عمرتان این درد سخت را تجربه کرده باشید می توانید درک کنید که چقدر غیرقابل تحمل و دشوار است پس برای چنین دردی دانستن راه های موثر درمان فوری مطمئنا مفید و لازم است ؛ آنچه در این بخش از سلامت دهان و دندان در نمناک به آن خواهیم پرداخت.
ادامه مطلب
دلیل دندان درد چیست و چطور میتوان این درد سخت را فوری درمان کرد؟وای ! دندان درد ، اگر حتی یکبار هم در طول عمرتان این درد سخت را تجربه کرده باشید می توانید درک کنید که چقدر غیرقابل تحمل و دشوار است پس برای چنین دردی دانستن راه های موثر درمان فوری مطمئنا مفید و لازم است ؛ آنچه در این بخش از سلامت دهان و دندان در نمناک به آن خواهیم پرداخت.
ادامه مطلب

در‌صورتی‌که برای اولین بار یک دوربین عکاسی خریده‌اید یا قصد دارید عکاسی با تلفن همراه را جدیدا آغاز کنید , ممکن است با این سوال روبرو می‌باشید که بایستی از کجا آغاز کرد . بعضی اوقات دشوار‌ترین بخش شروع کردن یک کار نو ورود به آن می باشد . اما نگران نباشید ; ما در این نوشته‌علمی آموزش عکاسی قصد داریم به شما بگوییم عکاسی را از کجا بایستی آغاز کنید .

ادامه مطلب
ماوس یکی از پایه ها اصلی شغل با رایانه است. در ریشه-بن-بیخ شما نمی توانید بدون استفاده از آن کم و بیش از 90 درصد کارایی ویندوز استفاده کنید. شدنی است چندین مساله وجود داشته باشد که مایه شود ماوس شما به حقیقت با ویندوز مایکروسافت پیشه نکند.
در طی این نوشتار هدف داریم شما را با راهکارهایی جهت حل آن آشنا کنیم. ما این نوشتار را بر پای بست، انواع مشکل ماوس لپ تاپ بخش بندی کرده ایم. اگر با مشکل از کار افتادن ماوس لپ تاپ دست و پنجه نرم می کنید الی واپسین،
زن ها قلب خانه اند .. 
زن ها اگر شاد باشند قلب خانه می تپد ...
 زن ها اگر موهایشان را شکل دهند، اگر صورتشان را آرایش کنند، اگر لباسهای شاد بپوشند زندگی در خانه جریان پیدا می کند.
زن ها اگر کودک درونشان هنوز شیطنت کند، اگر شوخی کنند، بخندند، همه اهل خانه را به زندگی نوید می دهند.
اگر روزی زن خانه چشمهایش رنگ غم بدهد، حرفهایش بوی گلایه و کسالت بدهد، اگر ذره ای بی حوصله و ناامید به نظر برسد، تمام اهل خانه را به غم کشیده است.
آری زن بودن دشوار است، خدا
زبان R همه چیزهایی را که شما برای انجام کارهای آماری لازم دارید فراهم می کند ، اما تسلط بر ساختار آن دشوار است. این مجموعه از دستور العمل های مختصر ، وظیفه گرا ، شما را با تولید R بلافاصله ، با راه حل های مختلف از کارهای اصلی گرفته تا ورودی و خروجی ، آمارهای عمومی ، گرافیک ها و رگرسیون خطی ، به شما امکان می دهد.

دانلود کتاب زبان برنامه نویسی R 2019 

هرزه های بیش ما از مستی بسیار نیست،
یا که من بسیار مستم، یا کسی هشیار نیست.
باده لبهای میگونت به یاد آید مرا،
پس، چو منصور حلاج اندیشه ای از دار نیست.
  حسرت گفتار بیش و جرأت گفتار نه،
حاجتم بسیار هست و حاجت گفتار نیست.
جامة شرم و حیا بر تن اگر زیبنده است،
افتخار ما ولی از جامه و دستار نیست.
نیست پروایی اگر از باخت و برد جهان،
عاشقان را عشق بازی بازی دشوار نیست.
کور گشته سطرها چون جوی ناکشته ها،
دیهقان طبع ما را دفتر و اشعار نیست.
حیف باشد، گر نبین
ماشیناریوم یکی از بهترین، محبوب ترین و چالش برانگیزترین بازی های ماجراجویی، معمایی و فکری برای سیستم عامل اندروید می باشد که amanita Design برای طراحی و ساخت آن بیش از دو سال وقت صرف کرده است تا بتواند آن را به آن گونه ای که می خواهد بسازد و آن را در اختیار شما دوستداران بازی های فکری قرار دهد! این بازی که پر از معماهایی بسیار دشوار و چالش برانگیز می باشد شما را در نقش آدم ماشینی هایی قرار می دهد که با سفر به مناطق مختلف جهان و محل هایی پر از شگفتی، س
Adobe Acrobat نامی بزرگ در دنیای PDF است ، اما دارای برچسب قیمتی است که تقریباً در دسترس اکثر مردم نیست - به ویژه اگر فقط بعضی اوقات نیاز به ویرایش فایلهای PDF داشته باشید. مفهوم پرداخت حداقل $ 12.99 / 13.14 / / 18.69 دلار در هر ماه برای نسخه استاندارد برای بسیاری از مردم دشوار است،بنابراین جای تعجب نیست که مردم در جستجوی یک ویرایشگر PDF رایگان بروند.
ادامه مطلب
یکی از دشوار ترین کلاس ها برای بچه ها کلاس حفظ قرآن هست. طی این چند سال شیوه های مختلفی از برگزای کلاس حفظ قرآن رو تجربه کردیم. در کلاس هایی که اجبار برای حفظ هفتگی وجود داره و محدوده خاصی باید اجبارا حفظ بشه ، ریزش بچه ها خیلی زیاده و حضورشون کم رنگ میشه. باید به این نکته توجه داشت که در مجموعه های فرهنگی ما به دنبال تربیت حافظ حرفه ای نیستیم و هدف آشنا کردن بچه ها با قرآن و اهل بیت هست و شناسایی استعداد ها.
نکته قابل توجه اینه که موازی با کلاس ح
با سلام  و احترام به مخاطبین عزیز
روشهای تصمیم گیری چند متغیره ابزارهایی هستند که به تحلیلگران و مهندسین این امکان را می دهد تا مسائل پیچیده و دشوار را به مسائل ساده تبدیل نموده و حل کنند. با توجه به بین رشته ای بودن این ابزارها و کاربردهای آن، برآنیم تا در سایت گامی کوچک در کمک به محققین کشور بخصوص دانشجویان عزیز برای معرفی و بکارگیری این روشها برداریم. 
خیلی وقتها می شنویم که خیلیا می گن آخرش چی؟ 
هر چی از عمر آدم می گذره متوجه می شوی که آخر موضوع قبلی چیز مهمی نبود خب حالا میروی دنبال آخر موضوع بعدی؟ ولی آخرش چی؟

به نظر هیچ وقت نباید دنبال آخرش باشی. بهتر نیست بجای آخرش به اولش و در حین انجامش فکر کنیم.

اگر از شروع یک کار و انجام یک کار لذت نبریم آیا از آخرش لذت می بریم؟ 

به نظر من که بهتره در لحظه زندگی بهتری کنیم و با امید آخرش خود را اذیت نکنیم. 

این وبلاگ هم همینه و دارم می نویسم برای خ
گوش دادن به پادکست آموزش دیجیتال مارکتینگ را از کجا شروع کنیم؟

قاعدتاً جستجو و یافتن پادکست های دیجیتال مارکتینگ دشوار نیست (چون تعداد آن‌ها هم محدود است). اما اگر بخواهید پادکست های دیجیتال مارکتینگ را به زبان انگلیسی گوش بدهید، انتخاب پادکست های مناسب برای آموزش دیجیتال مارکتینگ چندان ساده نخواهد بود. پیشنهاد ما این است که ابتدا به سراغ دو پادکست زیر بروید و سپس سایر منابع را بررسی کنید:
مجموعه پادکست This Old Marketing (کاری از جو پولیتزی)مج
فرزند شما لباس‌های کثیفش را در خانه می‌اندازد و اهمیتی به آن‌ها نمی‌دهد. شما هم به جای اینکه با او دعوا کنید که لباس‌ها را جمع کند، خودتان این کار را انجام می‌دهید. این کار آسان‌تر است، نه؟
دختر شما مشغول حل کردن تکالیف علمی بوده اما نمی‌تواند آن‌ها تکمیل کند، چونکه برایش دشوار و حوصله‌سربر است و به جای انجام آن، ترجیح می‌دهد استراحت کند. بنابراین شما تکالیفش را انجام می‌دهید، زبرا نمی‌خواهید او با شکست مواجه شود.
ادامه مطلب
( زیارت از دور ).ای حجّتِ حق ، بارگَهت نورِ امیدمبا عشقِ تو بر ساحلِ مقصود رسیدم.ای درگهِ تو نورِ تجلّایِ الهیبازارِ رضا، رَحمتِ  رحمانُ خریدم.شد بسته رَهِ کرب و بلا ، گَرنجفُ شامدر مشهدِ تو لاله زِگلزارِ تو چیدم.دلتنگ زیارت شده ام ، در همه عمرم ـ اینگونه حرم سرد و غریبانه ندیدم.از دور سلامت کنم ای شاه خراسانوان صحن و سرا دیدمُ از غصه خمیدم.از سوی حرم عطر تو آید به مشاممدرهای حرم باز شوَد ، داده نویدم.دل طاقت دیوار ندارد ، چه بگویم دشوار زیارت
بی هیاهو
نمی توان از آن فرار کرد
زمانی متوجه آمدنش خواهی شد که
بدون آن نفس کشیدن دشوار می‌شود
#پاتریک_مودیانو
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
✦ @Parsa_Night_narrator ✦
#کانال_آوای_شبانه_پارسا
#اخبار_روز_ایران_و_جهان
-tumblrhttps://avayeshabane.tumblr.com
آخرین خبرها و اتفاقات روز در وب سایت:
websitehttp://aparssa.wordpress.com
منبع خبری کانال:
#BBC_News
مشاهده مطلب در کانال
تلاش میکنم. چند روز هست که حتى نفس کشیدن هم برایم دشوار شده. آگهى هاى کاریابى را چک میکنم. رزومه میفرستم. تماس میگیرند و وقتى حاضر میشوم از کارهایم انتقاد میکنند. دوست هایم پراکنده شده اند. کسى کنارم نیست بجز امید. نیاز به یک همجنس دارم تا حرف بزنم. نیاز به سارومان دارم. اما او کیلومترها دورتر از من دارد زجر میکشد. من و او انسان هاى خوبى هستیم اما بیخودیم. من فقط او را دارم که دلگرمم کند. در این یک سالى که رفته هرروز به یادش بودم. البته که من انسان
متخصصین پوست، نکات خودمانی شان را به اشتراک می گذارند.
خرید یک محصول ضدپیری مراقبت از پوست می تواند مانند یک تجربه اتفاقی باشد. با گزینه های بسیار زیادی که وجود دارند، دانستن آنکه کدام محصول را باید انتخاب کنید، می تواند دشوار باشد. این راهنمایی های متخصصین پوست می توانند به شما کمک کنند که با اعتماد به نفس خرید کنید.
ادامه مطلب
نگرانی در مورد تغییرات آب و هوایی، دولت ها و شرکت ها را در سراسر جهان واداشته تا به فکر برنامه هایی برای عصر پسا نفت باشند. اگرچه تلاش هایی برای به حداقل رساندن تولید دی اکسید کربن در صنعت هوایی با استفاده از سوخت های زیستی انجام شده، اما هنوز هیچ برنامه مشخصی برای جایگزین کردن هواپیماهایی که با نفت سفید کار می کنند، وجود ندارد.به نظر می رسد استفاده از نیروی برق امروزه علاوه بر صنعت خودرو، در سفرهای هوایی هم مورد توجه قرار گرفته است. سئوالی ک
خاکشیر
برای تهیه شربت خاکشیر، نیاز به شستن خاکشیر هست؛ دانه های ریز خاکشیر شستن آن را برای ما دشوار می‌کند که در ادامه طرز شستن صحیح آن را فرا می‌گیریم.
خاکشیر شربت سنتی ایرانیان در ایام ماه رمضان، نوشیدنی مناسب برای رفع تشنگی محسوب می‌شود.

ادامه مطلب
تنهایی از آن نیست که آدم کسانی را در اطرافش نداشته باشد؛ از این است که آدم نتواند چیزهایی را منتقل کند که مهم می‌پندارد؛ از این است که آدم صاحب عقایدی باشد که برای دیگران پذیرفتنی نیست. اگر انسان بیش از دیگران بداند تنها می‌شود
بدون آزادی اخلاق نمی‌تواند وجود داشته باشد
کفشی که اندازه پای کسی است پای کس دیگری را اذیت می‌کند؛ هیچ دستورالعملی برای زندگی کردن که مناسب همه باشد وجود ندارد
بردگی و طغیان دو عنصر هم‌بسته جدایی ناپذیرند
فکر کرد

نخل و نارنجنویسنده: وحید یامین پورانتشارات جمکران
بریده کتاب:
سید محمد طباطبایی در تمام مدت چشم در چشم مرتضی سکوت کرده بود مرتضی آرام وبا قدم های کوتاه جلو آمد و به موازات پدرش، مقابل استاد ایستاد، سید محمد به چهره جوان ومصمم مرتضی نگاه و رو به ملا محمد امین گفت: «این جوان نبوغ ذاتی دارد. پیشانی بلند است و رو سپید. او را به صاحب این قبه بسپارید و بروید» …
بریده کتاب(۲):
پدر دربین الحرمین فرزندش را برای آخرین بار در آغوش گرفت و همان طور که استا
صندلی اداری :
ازانتخاب بهترین صندلی اداری و صندلی مدیریتی چشم پوشی نکنید.
انتخاب یک صندلی مدیریتی که هم از لحاظ ظاهر خوب باشد و هم ارگونومیک باشد
کار شما را کمی دشوار میکند. اما پیشنهاد محک به شما
انتخاب صندلی های مدیریتی ارگونومیک با ظاهری مدرن است.
محک _ صندلی اداری با بهترین کیفیت را به شما عرضه میکند.
حتی اگر شما آدم بسیار تمیزی هم باشید، لکه های چربی بخش اجتناب ناپذیر آشپزی هستند. این لکه ها و مایعات چسبنده ظاهر زننده و کثیف به خود گرفته و خلاص شدن از شر لکه های چربی بسیار دشوار می شود. بیشتر پاک کننده های تجاری هم نمی توانند چربی های انباشته شده را تمیز کنند. مخصوصا وقتی که با گرد و غبار مخلوط شوند. علاوه بر این پاک کننده های آمونیاکی بی خطر هم نیستند. پس با این وجود چگونه باید از شر لکه های چربی آشپزخانه خلاص شویم؟ با ما همراه باشید.

ادام
ورق گالوانیزه چیست ؟
در صنعت فولاد به ورق های فولادی که توسط لایه روی جهت جلوگیری از خوردگی محصول پوشانده شده باشند ورق گالوانیزه گفته می شود. از موارد کاربرد این ورق می توان به لوله سازی، لوازم خانگی؛ ادوات کشاورزی؛ ساخت قفسه و در سالهای اخیر در طیف گسترده ای از صنعت ساختمان اشاره کرد. به دلیل تنوع زیاد این محصول و تفاوت کیفیت کالای کارخانجات داخلی و همچنین ورق های وارداتی؛ خرید ورق گالوانیزه برای مشتریان این محصول گاها دشوار می باشد.

یکی از دشوار ترین کلاس ها برای بچه ها کلاس حفظ قرآن هست. طی این چند سال شیوه های مختلفی از برگزای کلاس حفظ قرآن رو تجربه کردیم. در کلاس هایی که اجبار برای حفظ هفتگی وجود داره و محدوده خاصی باید اجبارا حفظ بشه ، ریزش بچه ها خیلی زیاده و حضورشون کم رنگ میشه. باید به این نکته توجه داشت که در مجموعه های فرهنگی ما به دنبال تربیت حافظ حرفه ای نیستیم و هدف آشنا کردن بچه ها با قرآن و اهل بیت هست و شناسایی استعداد ها.
نکته قابل توجه اینه که موازی با کلاس ح
غذاهای ایرانی گزینه‌ای عالی برای مهمانی‌ها هستند. از انواع خورشت‌های خوشمزه و دوست‌داشتنی که با یک عالم عشق و علاقه تهیه می‌شوند، تا کباب‌ها و خوراک‌ها، برای همه می‌توان جای ویژه‌ای را در سفره مهمانی پیدا کرد. 
در ادامه باهم با بهترین غذای ایرانی برای مهمانی آشنا می‌شویم - هرچند شاید این انتخاب خیلی دشوار باشد.
ادامه مطلب
سینوفوبیا نامی علمی است که در مورد ترس از سگ ها به کار گرفته میشه. این ترس چیزی فراتر از اضطراب، ترس و احتیاط طبیعی‌ای هست که همه آدما در برابر یه سگ ناآشنا دارن.
این وضعیت، وضعیتی غیرطبیعیه و میتونه برخی از فعالیت‌های اجتماعی فرد مبتلا رو مختل کنه زیرا داشتن زندگی‌ای که توش همیشه از روبرو شدن، لمس کردن یا دیدن سگ‌ها فرار کنین میتونه سخت و دشوار باشه.
اما علت ترس از سگ چیست و آیا راهی برای درمان سینوفوبیا وجود داره؟ در ادامه متن به سینوفوبی
وبلاگ و وبسایت چه تفاوت هایی دارند؟
امروزه طراحی وبسایت و ایجاد وبلاگ هر دو در دنیای وب رایج هستند. وبلاگ ها و وبسایت ها شباهت های ظاهری زیادی به هم دارند؛ به همین دلیل تشخیص و تمایز آن ها از یکدیگر نسبتا دشوار است. با این وجود هر کدام از این دو، ویژگی ها و قابلیت های مخصوص به خود را دارند.

ادامه مطلب
گر به الله الصمد دل بسته ئی  از حد اسباب بیرون جسته ئی
بندهٔ حق بندهٔ اسباب نیست.  زندگانی گردش دولاب نیست
مسلم استی بی نیاز از غیر شو.  اهل عالم را سراپا خیر شو
پیش منعم شکوهٔ گردون مکن.   دست خویش از آستین بیرون مکن
چون علی در ساز بانان شعیر   گردن مرحب شکن خیبر بگیر
منت از اهل کرم بردن چرا.   نشتر لا و نعم خوردن چرا
رزق خود را از کف دونان مگیر.  یوسف استی خویش را ارزان مگیر
گرچه باشی مور و هم بی بال و پر.  حاجتی پیش سلیمانی مبر
راه دشوار است سام
خوش به حالش؛ حتما شب فراق دوست را ندیده است که می گوید «یلدا» درازترین شب سال است! آن که از رحیل یار به سوگ ننشسته باشد، «شام فراق» چه داند؟! حتما در حوالی کوچه ی تشویش در انتهای بن بست فراق، یک نیستان ناله از نایش نچکید و روبرویش راه دشوار تا محراب دوست را ندید که از بلندی یلدا حرف میزند.حتما در خلوت شب های سرد و‌ طولانی فراق، بی قرار، دیوان خوان قصیده و غزل های آرمیده در نگاه آخر دوست نبود؛ که حرف خزان و شب آخر طولانی اش را میزند! راستی ما حتی
این روزا درسته همش خونه ام بیرون نمیرم و این دلیل بر این نیست که بیکار بشینم به فکرم زد بیام یکم دو دوتا چهارتا کنم ببینم حاصل این یسالم چی بوده !و باید توی آخرای سال اهداف یسالمو مشخص کنم تا بتونم به خیلی چـیزا برسم :)) حس میکنم سال ۹۹برام یسار بسیار دشواره اینقـــدر دشوار که حس میکنم یکم باید صبوری کنم برای این روزای مونده از۹۸حساب کتاب کنم !!
یه سوال من مخاطب خاموشم دارم عایا :)) ؟؟
میشه روشن شید؟ 
کودکان و بزرگسالان مبتلا به اوتیسم در ارتباطات کلامی و غیر کلامی ، تعاملات اجتماعی و فعالیت های مربوط به بازی، مشکل دارند. این اختلال ارتباط با دیگران و دنیای خارج را برای آنان دشوار می سازد . در بعضی موارد رفتارهای خود آزارانه و پرخاشگری  نیز دیده می شود. در این افراد حرکات تکراری  دست زدن ، پریدن  پاسخ های غیر معمول به افراد ، دلبستگی به اشیا و یا مقاومت در مقابل تغییر نیز دیده می شود و ممکن است در حواس پنجگانه ( بینایی ، شنوایی ، لامسه ، بوی
حکایت زمستان» روایتی متفاوت از صفحه ای ماندگار از دیوان افتخارآمیز دفاع مقدس است. روایت مقاومتها و مظلومیتهای اسرای ایرانی در زندانهای بعثی ها و منافقین که از زبان آزاده سرفراز عباس حسین‌مردی و با قلم شیرین و شیوای سعید عاکف بیان شده است. در کتاب «حکایت زمستان» عباس حسین‌مردی راوی شجاعت رزمندگان دلیری می‌شود که تا آخرین نفس برای دفاع از دین و سرزمین خود مقاومت کردند. داستان رشادتها و پایداریهای رزمندگان اسلام، شرایط عجیب و حیرت‌انگیز
انواع فیروزه عبارتند از: فیروزه عَجمی و فیروزه شَجری.
فیروزه عَجمی چیست؟
فیروزه عجمی هیچ رگه‌ای داخل خودش ندارد و به رنگ آبی آسمانی است. این فیروزه بسیار گران و با ارزش است و حتی از طلا هم گران‌تر است. این فیروزه در داخل سنگ چرب و سیاه رنگی رشد می‌کند و تشخیص آن دشوار است و فقط بومی ها میتوانند آن را تشخیص بدهند.
ادامه مطلب
برخی از ابعاد اهمیت و فضیلت شب قدر

چنان که درک شب قدر، کاری است مشکل، بیان جایگاه و «قدر» شب قدر عملی است دشوار که تنها راه یافتگان به آن شب عزیز می توانند واقعیت و حقیقت آن را بیان دارند; چراکه قرآن به پیامبر خدا فرمود: «وما ادراک مالیلة القدر» ; «و تو چه دانی شب قدر چیست؟»
ادامه مطلب
انواع فیروزه عبارتند از: فیروزه عَجمی و فیروزه شَجری.
فیروزه عَجمی چیست؟
فیروزه عجمی هیچ رگه‌ای داخل خودش ندارد و به رنگ آبی آسمانی است. این فیروزه بسیار گران و با ارزش است. این فیروزه در داخل سنگ چرب و سیاه رنگی رشد می‌کند و تشخیص آن دشوار است و فقط بومی ها میتوانند آن را تشخیص بدهند. این فیروزه مانند مرواریدی در صدف می ماند.
ادامه مطلب
معمولا پول درآوردن در بازی ها آنلاین بسیار دشوار است مخصوصا بازی ها شرکت راکستار که برای آن دو راه حل وجود دارد یکی خرج کردن پول واقعی و افزایش حساب در بازی که چندان برای ما ایرانی ها با توجه به قیمت امروزی ارض کار درستی نیست ،پس میرسیم به دومین راه حل که آنهم استفاده از روش های دریافت پول آسان در بازی است.کارهایی مثل شکار حیواناتی که سریعا respawn یا به قول معروف دوباره احیا میشوند.یکی از گران قیمت ترین این حیوانات کوگار یا همان گربه وحشی است.که
هدف مثبت
موفقیت یعنی : از مخروبه های شکست ، کاخ پیروزی ساختن .....موفقیت یعنی : خندیدن به آنچه دیگران مشکلش میپندارند ......موفقیت یعنی : از تجارب انسان های موفق درس گرفتن ......موفقیت یعنی : خسته نشدن از مبارزه با دشواری ها ......موفقیت یعنی : همیشه جانب حق را نگاه داشتن .........موفقیت یعنی : اشتباه را پذیرفتن و تکرار نکردن آن .......موفقیت یعنی : با شرایط مختلف خود را وفق دادن ......موفقیت یعنی : حفظ خونسردی در شرایط دشوار ......موفقیت یعنی : از ناممکن ها ، ممکن ساخ
با ای داروخانه در این روزهای کرونایی خیلی راحت یک داروخانه خانگی داشته باشید
شما می توانید محصولات داروخانه ای را خیلی راحت در هر شهری که هستید سفارش دهید و در اسرع وقت تحویل بگیرید
داروخانه آنلاین " ای داروخانه " با محصولات چون: 

مکمل های دارویی
مکمل های غذایی
مکمل های ورزشی
ژل ضد عفونی کننده دست
محصلات ارایشی و بهداشتی
انواع شیرخشک
محصولات دهان و دندان
و ...
در خدمت دوستان در این روزهای دشوار ویروسی که با شعار #در_خانه_بمانیم سر میکنیم،میبا
شفلرا
گیاهی همیشه سبز، با رشد آهسته و در دو نوع سبز و ابلق
آبیاری: شفلرا خشکی خاک را تحمل می کند. دو تا سه بار آبیاری در هفته های تابستان و یک بار آبیاری در هر هفته زمستان برای این گیاه توصیه می شود. غبارپاشی خصوصا در روزهای گرم تابستانی باعث افزایش رطوبت و شادابی گیاه می شود.

نور: این گیاه نور متوسط را می پسندد. نور غیرمستقیم را دوست دارد با این حال در سایه نیز نسبتا مقاوم است. نور کم باعث زرد شدن برگ ها می شود و در نوع ابلق برگ ها رنگ خود را از د
یکی از بهترین هدایایی که می‌توانیم به فرزندان خود بدهیم، زمانی برای بازی کردن است. هم اینکه به همراه آن‌ها بازی کنید و هم اینکه آن‌ها قارد باشند به تنهایی بازی کنند، اهمیت دارد. اما یافتن وقت کافی برای این کار، برای بسیاری از والدین دشوار است مخصوصاً برای والدینی که هر دو شاغل هستند و وقت کافی برای چنین اموری ندارد. در این مطلب می‌خواهیم بگوییم که چرا بازی کردن بسیار مهم است و امری نیست که اختیاری باشد. همراه دانشگاه زندگی باشید.

ادامه م

تکرر ادرار ممکن است نشانگر این باشد که کودک مثانه بیش فعالی دارد. در این مقاله به تشریح علل ، تشخیص و درمان آن می پردازیم. مثانه بیش فعالی در کودکان نوعی سندرم است که باعث نیاز فوری به ادرار کردن می شود. در بعضی موارد ، نیاز آنقدر ضروری است که کنترل آن دشوار است و حتی ممکن است باعث ادرار غیر ارادی شود.
اگرچه این بیماری ممکن است در بزرگسالان و کودکان نیز رخ دهد ، در این مقاله به سندرم مثانه بیش فعالی در کودکان ، علل آن ، تشخیص و درمان پرداخته
بعضی از کارهای خانه خیلی سخت است. بچه‌داری از آن کارهای سخت است. شما هر کاری را در نظر بگیرید که خیلی دشوار باشد، در مقابل بچه‌داری در واقع آسان است. بچه‌داری هنر خیلی بزرگی است. مردها یک روز هم نمی‌توانند این کار را انجام دهند. زن‌ها با دقت، با حوصله و با ظرافت این کار بزرگ را انجام می‌دهند. خدای متعال، در غریزه آن‌ها این توان را قرار داده است. ولی همین بچه‌داری کار سختی است که انسان را فرسوده می‌کند و واقعاً از پا می‌اندازد.۱۳۷۴/۸/۲۲
- بانو ! آن روز به یادت هست که تو از گرمای طاقت سوز و تشنگی نالیدی و من شعری خواندم و تو به طعنه گفتی که شعر را به نان و آب و سرپناه نمی توان تبدیل کرد ؟ یادت هست ؟
- البته آقا .... البته ....
- حال بشنو تا بگویم : تبدیل یک شکل ندارد که آن شکل هم مستقیم باشد . تنها یکی از اشکال تبدیل بی واسطه است . شکل های دیگر تبدیل آنقدر ساده نیست که درک ان به سادگی مقدور شود . عمیق تر از اینکه هستی شو تا هر تبدیلی را به درستی درک کنی . من دشوار ترین لحظه های زندگی ، و در اوج
قبل از هرچیزی و قبل از ورود کردن به حرفه عکاسی کودک ،شما به عنوان یک عکاس حرفه ای باید خلاقیت داشته باشید .
چند اصل اساسی در عکاسی کودک وجود دارد که باید آنها را بیاموزید و به آنها اهمیت بدهید .
عکاسی کودک از شیرین ترین نوع عکاسی ها است که با رعایت چند اصل اساسی عکاس میتواند سوژه را با تصویر ثبت شده همراه نماید .

در کنار تمام انواع عکاسی ها مانند عکاسی طبیعت ، عکاسی مجلس ، عکاسی بزرگسال و .. عکاسی کودک از شیرین ترین آنها است و لطافت خاصی دارد که
طلاق یکی از پراسترس‌ترین و عاطفی‌ترین تجربیات زندگی است. صرف نظر از دلیل جدایی و موافق بودن یا نبودن شما با طلاق، به پایان رسیدن زندگی مشترک دنیای شما را زیر و رو می‌کند و تمام عواطف دردناک و ناراحت کننده را برمی‌انگیزد. علاوه بر احساس غم و اندوه برای فروپاشی زندگی‌تان، احساس گیجی و گم‌گشتگی می‌کنید، گوشه‌گیر و منزوی می‌شوید و از آینده می‌ترسید. اما کارهای زیادی هست که می‌توانید برای کنار آمدن با این درد، پشت سر گذاشتن این دوران دشوا
10 فیلم برتر کمدی ایران که حداقل باید یکبار ببینید
در این مطلب نگاه مختصری خواهیم داشت به ۱۰ مورد از بهترین فیلم های کمدی ایران در چهار دهه اخیر که ضمن بیان یک معضل اجتماعی مهم، خنده را بر لب مخاطب می آورند.
به خنده وا داشتن انسان پر مشغله امروزی امری مهم و در عین حال بسیار دشوار است و مسلما فیلم سازانی که در ژانر کمدی فعالیت می کنند، به خوبی بر اهمیت این موضوع واقف هستند.
ادامه مطلب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها